Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Top 5 manga

In jos

Top 5 manga Empty Top 5 manga

Mesaj Scris de TeeChan Lun Apr 05, 2010 6:03 pm

Uhm cred că titlul spune tot,ne?Deci la mine cam aşa stau lucrurile:

1. Moe kare! prima mea manga,pe care am citit-o în întregime şi am şi recitit-o,povestea mi-a plăcut la nebunie deşi Hikaru mă cam enerva,că deşi şi zicea că îşi va păstra lacrimile pentru ea,tot plângea...aka a plâns în majoritatea capitolelor,dar în rest mi-a
plăcut tot de la personaje pana la poveste şi aşa mai departe.
2.Fall in love like a comic! pot spune ca personajul principal masculin era prea perfect... da' îmi plăcea mai ales de fată că era funny când făcea tot felul de chestii pentru a-l atrage pe băiat.
3.Kiss/Hug cred ca a fost a 2a manga citită dacă îmi amintesc eu bine,dar mi-a
plăcut povestea mai ales personajele..Ryuu <33.
4.Cherry Juice mi-a plăcut foarte mult povestea despre cei doi aka mai bine zis trio-ul iubirii.Ei doi fiind fraţi vitregi şi un alt băiat coleg cu cei 2 era îndrăgostit de Otome,sora lu' Minami.Anyway manga este super bună <3.
5.Shinigami lovers well,primadată mi-a atras atenţia titlul că era cu 'shinigami' şi apoi
am citit toata manga mi-a placut de Sei,si de Miku fata care avea ca pasiune manichiura <3; şi asta cade pe ultimul loc împreună cu Atoy with sadness care este de asemenea o manga care mi-a plăcut mai ales că era cu shonen-ai <3..povestea chiar m-a
impresionat mai ales la cât a îndurat Shinobu, în concluzie această manga işi merită bine titlul.
TeeChan
TeeChan
Membru

Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 05/08/2009
Varsta : 31

http://arashi.asiat-world.com/forum.htm

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum