Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

3 participanți

In jos

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] Empty He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

Mesaj Scris de Yoruichi Dum Iul 19, 2009 6:16 pm

Heyaa all! Sunt nascuta pe: 26 iunie deci sunt in zodia rac.Sun o fire mai dura,oleaca baietoasa,amabila si imi ajut prietenii pe cat posibil, pot sa fiu prietena pentru totdeauna sau dusmanca pentru totdeauna.Depinde de persoana respectiva...well, imi place sa am prieteni cat de multi [dar adevarati]. Dupa o perioada de timp [scurta] deja cunosc oamenii care sunt de treaba si care nu,chiar daca la inceput par a fi 'best friend' imi dau seama mai tarziu ca nu sunt (asta numai in cazul in care nu sunt de incredere), imi pastrez calmul,dar ma enervez repede si cand sunt provocata la cearta nu dau inapoi, asa ca nu ma puneti in situatii de-astea ca sunt crazy.aca careva se atinge de blidu' meu cu mancare a dat de rau!!!Daca careva incerca sa ma minta si observ(oricum observ) imi pierd increderea in acea persoana si nici nu o sa mi-o mai recapat.Asa ca nu intindem coarda ><"
*Anime-uri favorite:
-Bleach
-YYH
-InuYasha
-MMP
-Melacholy of Suzumya Haruhi
-Rosario+Vampire
-Sailor Moon [ e anime-ul copilariei]
-Ghost Stories
-Death Note
-Kaleido Star
-Lucky Star
-Vampire Knight
-Full Metal Panic(F?)
-Full Metal Alchemist etc.
*Ca personaj favorit: Yoruichi iar masculin: Youko Kurama
*Imi place: sa ma relaxez in aer liber, sa desenez,sa ascult muzica,sa imi petrec timpul cu prietenii,sa stau la PC navighand pe net,sa dorm si sa joc football
*Detest: Cocolarii si pitipoancele, scoala [hate it-.-"] nici temele si tot ceea ce tine legat de materii,desi am rezultate bune,sa fiu copiata,sa 'ma duca cu zaharelul' unii oricum ma prind repede de asta chiar daca nu 'ma arat'...nu imi place sa ma arat, cum am zis imi pastrez calmul.
*Culori favorite: Alb,negru,roz,albastru,verde,mov,maro.
*Ascult cam asa:
-Hip-Hop
-Rock
-Pop [ da' rar]
-J-rock
Formatii favorite: in special cele japoneze,dar si RBD,Evanescene,Cascada etc.
*Filme: imi plac in general cele horror.
*Carti: nu citesc , cam rar si daca citesc oricum...
Si daca as avea puteri in primul rand le-as folosi sa daram scoala si sa aranjez profii idioti o.o"Cam atat intrebari?See ya
Yoruichi
Yoruichi

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 19/07/2009
Varsta : 30
Localizare : In your hair

http://comunity-anime.wikiforum.ro/

Sus In jos

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] Empty Re: He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

Mesaj Scris de Stray Cat Dum Iul 19, 2009 6:29 pm

Bun venit pe forum Yoruichi ma bucur sa te vad si p'aici ^.^ happy posting and have fun
He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] 2ewf8tz
Stray Cat
Stray Cat
Admin

Numarul mesajelor : 206
Data de inscriere : 18/07/2009
Varsta : 29

https://anime-world-2.all-up.com

Sus In jos

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] Empty Re: He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

Mesaj Scris de Yoruichi Lun Iul 20, 2009 3:54 am

Mersi pentru primire >;D< sigur ma voi distra ^^
Yoruichi
Yoruichi

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 19/07/2009
Varsta : 30
Localizare : In your hair

http://comunity-anime.wikiforum.ro/

Sus In jos

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] Empty Re: He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

Mesaj Scris de Sinistra Lun Iul 20, 2009 11:35 pm

Welcome here sys!!Happy post and have fun!! cheers
Sinistra
Sinistra
Membru

Numarul mesajelor : 984
Data de inscriere : 19/07/2009
Varsta : 30

Sus In jos

He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live] Empty Re: He-Ya there ^^" , am picat p'aici [interviu cu je inca unu live]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum